Dopravně logistická společnost

FIRMA MÁTRA TRANSPORT a.s.

Profil společnosti

MÁTRA TRANSPORT a.s. je jednou z největších  dopravně logistických společností v regionu, rádi Vám pomůžeme s jakoukoliv přepravou po území EU. Náš tým zkušených dispečerů a speditérů se o vás postará.

Nabízíme kvalitní servis LKW, převoz vozidel nových i ojetých po vlastní ose ve všech státech EU, celní služby a k dispozici je i skladovací areál.

Společnost prošla od svého založení v r. 1991 velmi úspěšným vývojem a rozvojem ve všech směrech podnikání. Firma sídlí ve vlastním areálu, který poskytuje dostatečné zázemí pro administrativní, technické, sociální i logistické činnosti.

Naše podnikání bylo od počátku založeno na korektnosti a důvěryhodnosti. Postupně se nám podařilo vybudovat silnou pozici a trvalý obchodní vztah s našimi prioritními zákazníky na základě vzájemné prosperity.

V roce 2020 jsme se stali členem OSTRA GROUP a.s. Dne 6. srpna došlo k převodu akcií společnosti MÁTRA TRANSPORT na nového majitele, kterým je společnost ČSAD Ostrava. Zároveň došlo ke změnám ve vedení a ve statutárních orgánech.

Cíle a vize firmy

Podařilo se vybudovat silný kolektiv, který je zárukou kvalitních služeb. Společnost je ekonomicky stabilní a dlouhodobě dosahuje nadstandardní hospodářské výsledky ve svém oboru. MÁTRA TRANSPORT a.s. je držitelem řady ocenění a certifikátů, které jsou důkazem vysoké úrovně služeb.

Veškeré výrobní činnosti jsou certifikovány dle ČSN EN ISO 9001:2008 od roku 1999 a úspěšně systém řízení jakosti recertifikován až do současné doby. Základním strategickým cílem společnosti je budovat dlouhodobé vztahy s obchodními partnery, zajistit kvalitní služby a budovat stabilní pracovní kolektiv na vysoké úrovni.

Hodnoty a společenská odpovědnost

Společnost zaměstnává 84 pracovníků v činnostech silniční doprava, spedice a logistika, servis vozidel, skladování, administrativa, mezinárodní nákladní autodoprava.

Naši řidiči každoročně absolvují pravidelná školení řidičů ve všech potřebných oblastech na vysoké úrovni ve školicím středisku ČESMAD BOHEMIA.

MÁTRA TRANSPORT a.s. je ve středočeském kraji vnímána jako společensky odpovědná a důvěryhodná firma. Sponzoruje významné společenské akce jako např. 22 koncertů vážné hudby v rámci festivalu Podblanický hudební podzim. Podporuje Rehabilitační ústav Kladruby, Centrum denních služeb Háta pro postižené děti, hasičské, zájmové a sportovní spolky v regionu, sociální služby a přispěla na opravu kaple a varhan ve Voticích. Pravidelně pořádá sportovně společenské hry pro zaměstnance a obchodní partnery MÁTRA CUP.